Milyoner eşini öldürtmek için kiralık katil tutmaya çalışmıştı… Cezası belli oldu

ABD’de çok konuşulan “kiralık katil” davasında karar açıklandı.

Eski binici Tatyana Remley, geçen yaz boşanma aşamasında olduğu eşi Mark Remley’yi öldürmesi için kiralık katil tutmaya çalışırken polis tarafından suçüstü yakalanmıştı. 43 yaşındaki Remley, eşini öldürtmek için kiralık katillere 2 milyon dolar ödemeyi teklif etmişti.

Kiralık katil kılığına giren polisle buluşmasına silah ve nakit parayla gelen Remley, sonunda cinayet planını itiraf etti. San Diego’daki savcılıkla anlaşmaya varan Remley’ye 3 yıl 8 ay hapis cezası verildi.

2011’de evlenen çifte yakın bir kaynak, “Mark Remley’nin ilişkileri boyunca eşinin sözünden çıkmadığını ve korkak bir kukla gibi davrandığını” söyledi.

Birlikte sirk işleten çift, Rus asıllı Tatyana’nın da yer aldığı şovlarla da tanınıyordu.

Ailesinden 26 milyon dolar miras kalan Mark Remley, sirk ve eğlence sektöründe bir dizi başarısız girişimde bulunmuştu.

“Zengin erkek avcısı” olarak nitelenen Tatyana Remley ise, eşinin kendisini silah zoruyla başka bir arkadaşıyla cinsel ilişkiye girmeye zorladığını ve ölümle tehdit ettiğini de savunmuştu.

Tatyana Remley, boşanma davası açtıktan sonra 57 yaşındaki eşinden aylık 15 bin dolar nafakanın yanı sıra San Diego’daki malikaneyi istemiş, çift arasında çekişme büyümüştü. Davanın açılmasından birkaç gün sonra çiftin yaşadığı 5,3 milyon dolarlık malikanede yangın çıkmış, Mark Remley yangını eşinin çıkardığını söylemişti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir