Devrim Özkan’dan Lucas Torreira’ya: Aşkım, şampiyonum!

Devim Özkan’ın adı uzun süredir Lucas Torreira ile anılıyordu. Galatasaray’ın İstanbul’daki maçlarını kaçırmayan oyuncu, Uruguaylı futbolcu ile sık sık bir araya geliyordu. Aşk yaşadıkları konuşulan ikili, geçtiğimiz yaz ABD2nin Miami kentinde görüntülenmişti.

AŞKI İTİRAF ETTİ: HER ŞEY GÖRÜNDÜĞÜ GİBİ

25 yaşındaki güzel, “Lucas Torreira ile Miami’de görüntülendiniz. Konu hakkında ne söylemek istersiniz?” sorusuna, “Her şey göründüğü gibi” cevabını vermişti. Bu sözlerle çiftin bir süredir saklamaya çalıştıkları ilişki resmiyet kazanmıştı.

“PARLAMAYI ASLA BIRAKMIYORSUN”

Uruguaylı orta saha, yeni dizisi ‘Ne Gemiler Yaktım’ın çekimleri başlayan oyuncu sevgilisini çiçekle tebrik etmişti. Özkan da Torreira’nın gönderdiği romantik hediyeyi sosyal medyada paylaşmayı ihmal etmemişti.

Galatasaraylı yıldızın gönderdiği çiçekte yer alan İspanyolca hediye notundaki duygusal ifadeler dikkat çekmişti: Parlamayı asla bırakmıyorsun. Sen dünyadaki en iyi aktrissin. Seni seviyorum küçük maymun, sen benim hayatımın aşkısın.

ROMANTİK FOTOĞRAF

Torreira, sosyal medyada Devrim Özkan’ın kendisini öperken verdiği pozu yayınlamıştı. 27 yaşındaki futbolcu, kalp emojisiyle birlikte “Seni seviyorum” mesajı göndermişti. Sarı-kırmızılı orta sahanın paylaşımı kısa sürede büyük ilgi görmüştü.

KOPENHAG MAÇI ÖNCESİ DESTEK

İlişkileri doludizgin devam eden ikiliden Devrim Özkan, Galatasaray’ın deplasmanda 1-0 kaybettiği Kopenhag mücadelesinden önce sevgilisine destek vermeyi ihmal etmedi. Instagram’da Torreira’nın araç içinde bir fotoğrafını yayınlayan 25 yaşındaki güzel, “Aşkım, şampiyonum” mesajını yazdı.

“SENİ ÇOK SEVİYORUM”

Devrim Özkan’ın paylaşımına kendi sosyal medya hesabında yer veren Lucas Torreira, kalp emojisiyle birlikte “Seni çok seviyorum” yanıtını verdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir