Reddit Uygulaması Zengin Bağlantı Önizlemesi Özelliğiyle Güncellendi

Reddit’in resmi iOS uygulaması zengin bağlantı önizlemesi adı verilen bir güncelleme aldı. Bu güncelleme sayesinde kullanıcılar sosyal web sitelerinde daha kolay içerik paylaşabilecekler. Yeni paylaşım özelliklerini bir blog yazısında özetleyen Reddit, kullanıcıların görüntüleri cihazlarına kaydetmeden içerik paylaşmalarına olanak tanıyan yeni tek dokunuşla ekran görüntüsü paylaşma deneyiminden de bahsediyor

Daha önce Apple Mesajlar uygulaması gibi bir mesajlaşma hizmetiyle Reddit gönderisinin bağlantısını paylaşmak alıcıya gönderi hakkında çok az fikir veriyordu. Şimdi ise zengin bağlantı önizlemeleri güncellemesiyle gönderinin subreddit adı, toplam beğeniler ve yorumlar dahil olmak üzere sayfanın görsel bir önizlemesi alıcıya gösteriliyor.

https://www.technopat.net/wp-content/uploads/2023/05/Reddit-zengin-baglanti-onizlemesi.mp4

Bu güncellemelerin yanı sıra paylaşım seçeneklerine Instagram da geldi. Bu yeni paylaşım seçeneklerine Reddit uygulamasında bir gönderinin altındaki paylaş simgesine dokunduğunuzda ulaşabileceksiniz. Uygulamayı son sürüme güncelleyerek bu özelliklere erişebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir